Leczenie uzależnień z użyciem biorezonansu

RZUCANIE PALENIA

Biorezonansowa terapia antynikotynowa wykonywana najnowszym aparatem Bicom OPTIMA (działającym teraz również na niskich falach mózgowych) opracowana przez niemieckich lekarzy, jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form pomocy w rzuceniu palenia.

Już po pierwszym zabiegu pacjent pozbywa się głodu nikotynowego. Do wykonania terapii niezbędny jest niedopałek papierosa lub popiół przyniesiony przez pacjenta.

 

Czas zabiegu to ok. 50-60 minut. W trakcie tej złożonej terapii wykorzystywane są programy odblokowujące, oczyszczające organizm jaki i uspokajające układ nerwowy pacjenta. Pozwala to na złagodzenie stresu oraz zminimalizowanie potrzeby palenia.

Wskazana jest terapia przypominająca w okresie ok. 3-7dni, jednakże tylko wtedy jeżeli pacjent rzeczywiście odczuwa jeszcze silną potrzebę sięgnięcia po papierosa (ok. 10% pacjentów). Ok. 90% pacjentów skutecznie rzuca palenie. Ważne jest przestrzeganie kilku zasad. W ciągu 24h po zabiegu nie wolno stosować wspomagaczy zawierających nikotynę, pić alkoholu, kawy, napojów gazowanych typu (coca cola, tonic), mocnej herbaty

Aby wspomóc terapię należy w dobę po zabiegu wypić 1,5 do 2 litrów niegazowanej, niskozmineralizowanej wody oraz zażyć kąpieli co pozwoli szybciej oczyścić organizm i wyeliminować toksyny nikotynowe.

TERAPIA ALKOHOLOWA

Terapia polega na eliminacji potrzeby spożycia napojów alkoholowych. Zalecanych jest 5 -8 sesji podczas których pacjent poddawany jest serii fal elektromagnetycznych. Maja one za zadanie: poprawić przepływy energetyczne w organizmie poprzez usunięcie różnego rodzaju blokad, oczyszczenie z toksyn, przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej oraz uspokojenie układu nerwowego. Na koniec stosowana jest terapia poprawiająca komfort psychiczny pacjenta tzw. „głęboki spokój wewnętrzny”.

Terapia powtarzana jest co 2 dni stopniowo wydłużając czas między kuracjami do 1 tygodnia.

UZALEŻNIENIE OD LEKÓW

Podczas tej terapii pacjent poddany zostaje między innymi oczyszczeniu organizmu z toksyn oraz substancji czynnych zawartych w przyjmowanych lekach. Dodatkowo poza programem do zwalczania nałogu stosowana jest terapia mająca na celu zapewnić komfort psychiczny i odprężenie, co łagodzi skutki odstawienia leków.

Pacjent przynosi ze sobą medykamenty, terapia powinna być powtórzona 2-3 krotnie.