Meridianmed Centrum Biorezonansu to miejsce stworzone dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie, chcą korzystać nie tylko z metod medycyny konwencjonalniej ale również z darów natury i biofizyki, które pozwalają na powrót do zdrowia bez dodatkowych obciążeń i skutków ubocznych.

Galeria zdjęć

  • gabinet_0
  • gabinet_1
  • gabinet_2
  • gabinet_3
  • gabinet_4
  • gabinet_5

Miejsce to powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z możliwości terapeutycznych jakie oferuje najnowocześniejszy na rynku biorezonans magnetyczny BICOM OPTIMA.

Bicom Optima jest wyspecjalizowanym urządzeniem medycznym zarówno diagnostycznym jak i terapeutycznym. Wyprodukowany został zgodnie z normą dla sprzętu medycznego EN ISO 13485:2003+AC:2009 (Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością Wyrobów Medycznych). W wielu przypadkach wykrywa i eliminuje rzeczywiste, często ukryte przyczyny dolegliwości. Przy prawidłowej diagnozie terapia biorezonansowa usuwa przyczyny a nie tylko objawy chorobowe.

Do gabinetu zapraszamy zatem wszystkich, którzy borykają się z problemami alergii, częstymi infekcjami, bólami różnego pochodzenia (reumatyzm, rwa kulszowa, migreny), otyłością, chcących ostatecznie rzucić palenie bądź sprawdzić stan swojego organizmu pod kątem obciążenia przez metale, pasożyty, bakterie, grzyby i wirusy.

W szczególności zapraszamy dzieci, cierpiące na różnego rodzaju objawy alergii, dla których czas spędzony w MERIDIANMED to poprawa stanu zdrowia a i również fajna zabawa.

ZASADA DZIAŁANIA

Metody leczenia oferowane przez gabinet to w najprostszym ujęciu neutralizacja drgań patologicznych u pacjenta i aktywacja sił odpornościowych organizmu. Jest to możliwe dzięki najnowszemu na rynku i bardzo skutecznemu urządzeniu medycznemu BICOM OPTIMA .

Wszyscy zbudowani jesteśmy z materii, która jest swoistym kłębkiem energii, przez co emituje fale elektromagnetyczne. Gdy jesteśmy zdrowi fale fizjologiczne nie są niczym zakłócone, są harmonijne. W momencie gdy pojawiają się zmiany patologiczne, obciążenia pasożytnicze, grzybicze bądź alergiczne to sygnały elektromagnetyczne organizmu ulegają zakłóceniu, dochodzi do dysharmonii oznaczającej chorobę.

Zadaniem aparatu Bicom jest osłabienie lub całkowite usunięcie chorobliwych częstotliwości drgań. Urządzenie wykorzystuje emitowane przez pacjenta fale, przetwarza te patologiczne przywracając właściwy fizjologiczny zakres drgań, co eliminuje ich niepożądany wpływ na organizm.

Metoda biorezonansu jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna daje zaskakujące efekty w leczeniu wielu przewlekłych jak i ostrych schorzeń, alergii, chorób i nałogów.

Dzięki swej skuteczności terapia skraca czas farmakologicznego leczenia i można ją bezpiecznie stosować nawet u małych dzieci.

Przeciwwskazania dla terapii biorezonansowej:

Rozrusznik serca, I trymestr ciąży, trwająca terapia nowotworowa.